tel. +48 539 541 410

FOTOWOLTAIKA DZIŚ i JUTRO-OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA 26-27 maja 2021 r. on-line, 15 września Strefa OZE podczas targów ENERGETAB 2021

Konferencja została zorganizowana przez Oddział Bielsko-Bialskiego SEP przy udziale ZIAD Bielsko-Biała. Pierwsze dwa dni konferencji „FOTOWOLTAIKA – dziś i jutro” zrealizowane zostały w wersji on-line. Trzeci dzień konferencji odbędzie się 15 września w trakcie targów ENERGETAB 2021 i będą to praktyczne pokazy rozwiązań PV w strefie OZE wraz z sesją pytań i odpowiedzi ekspertów zorganizowaną w Centrum Konferencyjnym ZIAD Bielsko-Biała SA. w Hotelu Dębowiec ( na terenie targów ).

W czasie dwóch dni konferencji można było zapoznać się z kilkunastoma prezentacjami wybitnych ekspertów z politechnik: Śląskiej i Gdańskiej, energetyki zawodowej, kancelarii prawnych, samorządu terytorialnego czy strefy ekonomicznej oraz przedstawicieli producentów rozwiązań PV w tym aparatury sterującej i zabezpieczającej.

W trakcie konferencji w ramach panelu 2 WSPÓŁPRACA UKŁADÓW FOTOWOLTAIKI Z SIECIĄ OSD został zaprezentowany System zarządzania siecią OSD w obszarach nasyconych generacją rozproszoną MiniLvs_OZE.

Poniżej udostępniamy referat wygłoszony przez Prezesa Macieja Kołodziejczyka.

MiniLvs_OZE-SEP

Serdecznie zapraszamy do osobistego spotkania podczas targów ENERGETAB 2021